Team Willebroek-Boom-Ruisbroek

Sinds 1/1/2020 hebben de kantoren Ruisbroek, Boom en Willebroek de krachten samen gebundeld. 
Expertise op elk domein om jullie nog beter van dienst te zijn.

Team verzekeringen

 

Dirk

Heidi

Eveline

Karin

Dirk Schultz
Zaakvoerder

dirk@fin-insure.be
info@fin-insure.be

 Heidi Van Ingelgem
Verzekeringsadviseur

heidi@fin-insure.be  
info@fin-insure.be

 Eveline Nevelsteen
Verzekeringsadviseur

eveline@fin-insure.be 
info@fin-insure.be

 Karin Gillis
   Schadebeheer

karin@fin-insure.be
schade@fin-insure.be

Team bank
ChristelBasStijn

Christel Janssens
Zaakvoerder

christel.janssens@fintro.be

Bas Frijters
Zaakvoerder

bas.frijters@fintro.be

Stijn De Win
Beleggingsadviseur

stijn.dewin@fintro.be

Tessa Ballintijn
Clientenadviseur

tessa.ballintijn@fintro.be